Prodej bytu 2+1

PRODÁNO
Sokolovská, Praha 8 - Karlín Zobrazit na mapě

10 290 000 Kč

Dispozice: 2+1
Plocha: 87 m2
Cena: 10 290 000 Kč
Město: Praha
Městská část: Praha 8 - Karlín

Více informací

Popis

Jako přímí majitelé nabízíme prodej atraktivního, světlého a velmi prostorného bytu 2+1 o ploše 87 m² se dvěma balkony. První z balkonů (2 m²) s výhledem do vnitrobloku je orientovaný na jih, druhý balkon je směrem do ulice, severně orientovaný o ploše 4 m². Byt se nachází v 5. nadzemním podlaží cihlového domu, je ve velmi dobrém stavu a připraven k okamžitému užívání. Byt je vzdálený pouhých 50 m od zastávky metra Křižíkova v Karlíně, který se stal velmi moderní a dynamicky se rozvíjející pražskou městskou částí.

Dominantou interiéru je světlá a prostorná, jižně orientovaná obytná místnost. Ke kuchyni s jídelnou přiléhá již zmiňovaný jižně orientovaný balkon a také komora na potraviny. Centrální, nadstandardně velká vstupní hala je průchozí, propojuje všechny místnosti a navazuje k ní velká samostatná šatna. Koupelna s vanou a umyvadlem je oddělena od samostatné toalety a disponuje dostatečným prostorem. Koupelna je přístupná jak z ložnice, tak z obývacího pokoje. Ložnice má francouzská okna se vstupem na druhý samostatný balkon.

Obrovskou výhodou lokality, kde se nemovitost nachází, je občanská vybavenost, kulturní vyžití a především dopravní dostupnost. Byt se nachází 50 m jak od zastávky metra, tak tramvaje, Křižíkova. V pěším dosahu je Karlínské náměstí, kostel sv. Cyrila a Metoděje, Kaizlovy sady, Rohanské nábřeží, park Vrch Vítkov, či ostrov Štvanice se sportovním zázemím.

Supermarket Lidl se nachází v bonusové vzdálenosti 10 m od vchodu do domu.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat!

Parametry
Dispozice: 2+1
Plocha: 87 m2
Cena: 10 290 000 Kč
Město: Praha
Městská část: Praha 8 - Karlín
Typ vlastnictví: osobní
Typ budovy: cihla
Vybavenost: částečně vybavený
Podlaží: 5
Balkón: Ano
Sklep: Ano
Výtah: Ano