Prodej bytu 2+1

PRODÁNO
Bubenská, Praha 7 - Holešovice Zobrazit na mapě

9 450 000 Kč

Dispozice: 2+1
Plocha: 80 m2
Cena: 9 450 000 Kč
Město: Praha
Městská část: Praha 7 - Holešovice

Více informací

Popis

Jako přímí majitelé Vám nabízíme prodeje krásného prostorného mezonetového bytu 2+1 o celkové ploše 80,4 m², který je ve stavu po rekonstrukci a je připraven k okamžitému užívání.

Byt se nachází ve třetím nadzemním podlaží budovy a díky své orientaci oken na východ a západ je po většinu dne prosvětlen, ale zbytečně se nepřehřívá. Vstup do bytu je skrz chodbu, která plynule přechází v kuchyň a postupně se dále napojuje koupelna s toaletou a obývací pokoj. Kuchyň disponuje velkou pracovní plochou, úložnými prostory s potravinovou skříní a vestavnými spotřebiči. Propojení s horním patrem zajišťuje schodiště s dubovými nášlapy. V horním patře je prostorný pokoj, samostatná koupelna s WC a samostatný prostor, který může být využit jako pracovna.

Byt je příjemně světlý, vzdušný a dostatek úložných prostor může být zajištěn díky téměř 3,5 metru vysokým stropům, například vestavěným patrem, či podhledem. Prostor pod schody lze využít pro pračku se sušičkou, kde už je instalace odpadu pro spotřebiče připravená.

Holešovice aktuálně patří mezi nejatraktivnější pražské lokality, a to zcela oprávněně. V bezprostřední blízkosti se nachází Královská obora Stromovka, která před nedávnou dobou prošla kompletní revitalizací a je to ideální místo pro relaxaci. Samozřejmostí je kompletní občanská vybavenost a dopravní dostupnost. Ulice Bubenská je vzdálena 150 m od tramvajové zastávky Výstaviště. Metro Nádraží Holešovice je potom vzdáleno jednu zastávku tramvají. Nemohu opomenout nákupní centrum Stromovka a areál Výstaviště nabízející kulturní vyžití.

Byt je připraven k okamžitému užívání.

Parametry
Dispozice: 2+1
Plocha: 80 m2
Cena: 9 450 000 Kč
Město: Praha
Městská část: Praha 7 - Holešovice
Typ vlastnictví: osobní
Typ budovy: cihla
PENB: E
Vybavenost: částečně vybavený
Podlaží: 3.
Sklep: Ne
Parkování: Ano - před domem
Výtah: Ano