Prodej bytu 4+1

NOVINKA
Voskovcova, Praha 5 Zobrazit na mapě

13 990 000 Kč

Dispozice: 4+1
Plocha: 141 m2
Cena: 13 990 000 Kč
Město: Praha
Městská část: Praha 5

Více informací

Popis

Jako přími majitelé nabízíme k prodeji krásný velký byt 4+1 o celkové ploše 140,8 m², který je ve velmi dobrém stavu a připraven k okamžitému užívání.

Byt se nachází ve čtvrtém posledním patře budovy a díky své orientaci na jihovýchod je po většinu dne zalitý sluncem. Dominantou tohoto bytu je obývací pokoj o ploše 38 m² orientovaný na jih. Ložnice jsou situované na východ a je radost se zde probouzet. Byt je příjemně světlý, vzdušný, dostatek úložných prostor je zajištěn díky velké samostatné komoře o velikosti 6,5 m² s posuvnými dveřmi.

Vstup do bytu je prostorný a postupně skrz chodbu se dále napojují jednotlivé místnosti. Koupelna je vybavena masážním sprchovým koutem i prostornou masážní vanou. Kuchyň disponuje velkou pracovní plochou a po celé délce stěny jsou úložné prostory s potravinovou skříní a vestavěnou lednicí. Plovoucí podlaha je položena ve všech pokojích, dlažba je v kuchyni, chodbě, koupelně, toaletě a v komoře. K bytu náleží prostorné garážové stání.

Obrovskou výhodou lokality, kde se nemovitost nachází, je občanská vybavenost a dopravní dostupnost. Ulice Voskovcova je vzdálena 150 m od tramvajové zastávky Sídliště Barrandov, která plynule přechází v přírodní rezervaci Prokopské údolí. V těsné blízkosti je supermarket Albert a Lidl, NC Kamera, na rohu samotné budovy pizzerie. Nemohu opomenout sportovní areál a místní aquapark, MŠ, ZŠ, ZUŠ, kulturní a rodinné centrum. Nájezd na Pražský okruh je vzdálen 3 km, 5 minut autem.

Jedná se o klidnou lokalitu končící zelení s možností trávit volný čas v přírodě, přitom bydlet stále v centru dění. Úchvatná procházka lemující Dalejský potok je unikátní svým geologickým profilem, při které se Vám naskytne pohled na úchvatná jezírka, lomy, rokle, skalní výběžky a nejrůznější dětské atrakce.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Parametry
Dispozice: 4+1
Plocha: 141 m2
Cena: 13 990 000 Kč
Město: Praha
Městská část: Praha 5
Typ vlastnictví: osobní
Typ budovy: cihla
PENB: C
Vybavenost: částečně vybavený
Podlaží: 4.
Výtah: Ano