Prodej bytu 3+kk

NOVINKA
Březenská, Praha 8 Zobrazit na mapě

8 900 000 Kč

Dispozice: 3+kk
Plocha: 95 m2
Cena: 8 900 000 Kč
Město: Praha
Městská část: Praha 8

Více informací

Popis

Jako přími majitelé nabízíme k prodeji krásný prostorný ateliér 3+kk o podlahové ploše 95 m², který je v perfektním stavu a připraven k okamžitému užívání.

Ateliér se nachází ve druhém nadzemním podlaží budovy a díky své orientaci na jihovýchod je po většinu dne zalitý sluncem. Dominantou tohoto ateliéru je obývací pokoj o ploše 21,5 m² propojený s kuchyní a jídelnou. Ložnice plynule navazuje na obývací pokoj a její dostatečný prostor podtrhují dvě velká okna, která propouští do ložnice spoustu světla. Ateliér je příjemně světlý, vzdušný a dostatek úložných prostor může být zajištěn díky velké chodbě s možností vestavných skříní. Samotné místnosti svojí velikostí (20,2 m2 a 18,8 m2) též přímo vybízí k instalaci skříní jako úložných prostor.

Vstup do nemovitosti je skrz chodbu a postupně se dále napojují jednotlivé místnosti. Samostatná koupelna s vanou je velmi prostorná (cca 8 m2) a bez problémů se sem vejde pračka se sušičkou.

Rohová kuchyň disponuje velkou pracovní plochou a štědrými úložnými prostory s potravinovými skříněmi a lednicí. Plovoucí podlaha je položena ve všech pokojích, dlažba je v kuchyni, chodbě, koupelně a toaletě.

K ateliéru náleží prostorné garážové stání s komfortním vjezdem.

Obrovskou výhodou lokality, kde se nemovitost nachází, je občanská vybavenost a dopravní dostupnost. Ulice Březenská je vzdálena 150 m od autobusové zastávky Třebenická, 400 od tramvajové zastávky Třebenická a Štěpnická. Metro Ládví je potom vzdáleno jednu zastávku tramvají. V bezprostřední blízkosti je supermarket Kaufland, dále Poliklinika Prosek, baseballové hřiště a park Přátelství, MŠ, ZŠ a kulturní dům Ládví. Nájezd na dálnici D 8 je vzdálen 500 m.

Jedná se o slepou ulici končící zelení s možností trávit volný čas procházkou nebo posezením v blízkosti domu.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Parametry
Dispozice: 3+kk
Plocha: 95 m2
Cena: 8 900 000 Kč
Město: Praha
Městská část: Praha 8
Typ vlastnictví: osobní
Typ budovy: cihla
PENB: B
Vybavenost: částečně vybavený
Podlaží: 2.
Parkování: Ano
Výtah: Ano
Garáž: Ano