Prodej bytu 2+kk

PRODÁNO
Korunní, Praha 2 – Vinohrady Zobrazit na mapě

9 190 000 Kč

Dispozice: 2+kk
Plocha: 52 m2
Cena: 9 190 000 Kč
Město: Praha
Městská část: Praha 2

Více informací

Popis

Jako přímý vlastníci nabízíme k prodeji byt v unikátní Rezidenci Korunní Dvůr z roku 2013 na jedinečném místě, v Korunní ulici, v oblíbené pražské čtvrti Vinohrady, přímo u zastávky tramvaje a v pěším dosahu stanice metra Flora. Dispozice bytu v 5.patře s výtahem je 2+kk, 46 m2 se dvěma balkony (+ dalších 2x 3m2), prostorným sklepem 4 m2 v suterénu a domu a garážovým stáním v -2.PP domu.

Oba pokoje jsou orientovány na východní stranu s výhledem na jižní stranu do daleké krajiny. Byt je zařízen kuchyňskou linkou se všemi spotřebiči, v chodbě je vestavěná skříň a botník, v ložnici vestavěná skříň, v koupelně s posuvnými skleněnými dveřmi je vana, toaleta a umyvadlo, včetně místa pro pračku. Dřevěné podlahy s dlažbou, automaticky ovládané topení. Díky velkoplošným francouzským oknům s posuvnými dveřmi je byt velmi světlý. Projekt Korunní Dvůr vznikl na místě bývalého Měšťanského pivovaru na pražských Vinohradech.

Celý komplex se rozkládá na pozemku se vzrostlými stromy a vodními plochami, které jsou součástí dvora uprostřed bytového areálu a navozují atmosféru velké restaurační zahrady, která k areálu dříve neodmyslitelně patřila. Celý areál je velmi bezpečný se 24 hodinovou ostrahou a bezvadně fungující technickou službou, zahrada a okolí je pravidelně udržováno.

Parametry
Dispozice: 2+kk
Plocha: 52 m2
Cena: 9 190 000 Kč
Město: Praha
Městská část: Praha 2
Typ vlastnictví: osobní
Typ budovy: novostavba
PENB: B
Vybavenost: částečně
Podlaží: 5.
Balkón: Ano
Sklep: Ano
Výtah: Ano