Prodej bytu 2+1

NOVINKA
Na lepším, Praha 4 Zobrazit na mapě

5 045 000 Kč

Dispozice: 2+1
Plocha: 57 m2
Cena: 5 045 000 Kč
Město: Praha
Městská část: Praha 4

Více informací

Popis

Vhodná investiční příležitost – Jako přímí majitelé nabízíme k prodeji krásný zrekonstruovaný byt (ateliér) 2+1 o ploše 56,9 m2, který se nechází ve vyhledávané lokalitě na Praze 4, kousek od metra Pankrác.

V jednotce proběhla nákladná rekonstrukce. Je čerstvě vymalováno a je tedy možné se ihned nastěhovat. Byt se nachází ve sníženém přízemí, okna jsou orientovaná do společné zahrady, která je přístupná pouze pro obyvatele domu. Byt je vybaven novou kuchyňskou linkou, indukční varnou deskou, novou koupelnou a odděleným WC. Oba pokoje jsou neprůchozí (o rozměrech 20,5m2 a 17,5m2). K bytu náleží prostorný sklep o velikosti cca 3 m2.

Podlahové topení ve všech místnostech je řešeno infratopením nahřívající akumulační vrstvu. Ta zajišťuje rovnoměrný výhřev a nevysouší vzduch jako radiátory. Dosažené teplo je velmi příjemné. Každá místnost disponuje vlastním termostatem pro regulaci teploty k dosažení maximálního komfortu.

Poplatky za energie a SVJ jsou 4 500 Kč/měsíc + internet.
Metro Pankrác se nachází 650 m od domu, autobusová zastávka Sdružení pak pouhých 220m. V okolí je veškerá občanská vybavenost včetně parku Jezerka.

Byt je volný, připraven ihned k nastěhování. Je kolaudován jako ateliér, lze snadno rekolaudovat na ubytovací jednotku/byt. Veškeré podklady jsou k tomu připravené. Byt je plně vybavený a v případě zájmu lze ponechat i nábytek.

Pokud Vás nabídka zaujala a máte zájem o prohlídku, neváhejte nás kontaktovat.

Parametry
Dispozice: 2+1
Plocha: 57 m2
Cena: 5 045 000 Kč
Město: Praha
Městská část: Praha 4
Typ vlastnictví: osobní
Typ budovy: cihla
PENB: C - úsporná
Vybavenost: vybavený
K dispozici od: 12.07.2021